На головну Про компанію Регіони Партнери Де купити? Вакансії Контакти
 
Leon-farm
 
Логотип Леон-Фарм  
leon-farm
 
 

Головна сторінка >> Про компанію "Леон-Фарм" >> Партнерство

РОЗРОБКА * ІМПОРТ * ДИСТРИБУЦІЯ ПЕРЕВ'ЯЗУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Партнерство

Якщо у двох людей буде по одному яблуку і вони обміняються ними,
то у кожного залишиться по одному яблуку.
Якщо у двох людей є по одній думці і вони обміняються ними,
то у кожного залишиться по дві думки.
Роберт Орбен

В будь-якій справі є певні правила, дотримуючись яких Ви заявляєте про себе, як про професіонала, здатного домогтися успіху, при цьому поважаючи успіх інших. Правила формують ділову етику, яка дозволяє розглядати й оцінювати ділові взаємини підприємців між собою, а також їх особисте ставлення до себе. Дотримання правил допомагає підприємцям, які мають професійну можливість впливати на перспективу розвитку суспільства покупців і споживачів, гідно виконувати свій обов'язок.

Основні правила ведення бізнесу від компанії "Леон-Фарм":

1. Чесність

Вимога чесності в бізнесі випливає з його природи. Недовіра не може служити основою для нормального економічного процесу. Навпаки, вона створює загрозу для інтересів партнерів. В кінцевому рахунку, ті, хто допускає брехню і фальсифікацію, більше втрачають, ніж виграють. Бути чесним з партнером по бізнесу - значить поважати його. Це основоположний принцип в сучасному цивілізованому світі. Головне в бізнесі - чесність, порядність, прагнення укласти взаємовигідну угоду, щоб рухатися далі і розвивати відносини.

2. Свобода

Ділові відносини базуються на такій загальнолюдської цінності як свобода. Ми цінуємо свободу не тільки своїх комерційних дій, але і свободу свого партнера, що виражається в неприпустимості втручання в його справи, утиску його інтересів.

3. Терпимість

Ще одним з основоположних принципів ділових взаємин є терпимість, яка означає розуміння того факту, що у кожного з учасників партнерських взаємин у будь-який момент часу можуть виникнути непередбачені обставини, труднощі. І основним завданням правильно організованого партнерства є побудова найбільш оптимальних моделей співробітництва. Терпимість породжує взаємну довіру, порозуміння, допомагає уникати конфліктні ситуації.

4. Тактовність і делікатність

Ділові взаємовідносини, як ніякі інші, вимагають тактовності і делікатності. Тактовність передбачає, насамперед, орієнтацію на гуманність і благородство, уважність і запобігливість. Бути тактовним - це означає, в будь-якій ситуації сприймати свого партнера або клієнта як особистість. Делікатність, в свою чергу - це особлива форма прояву коректності і щирості при спілкуванні.

Компанія "Леон-Фарм" завжди відкрита для ділового партнерства і встановлення взаємовигідних довгострокових відносин. Постійно зростаюча кількість наших клієнтів свідчить про те, що ми робимо правильні кроки в напрямку розвитку фармацевтичного бізнесу України. Важливим фактором для досягнення успіху, на наш погляд, є вміння ставитися до потреб своїх колег та партнерів з повагою і увагою.

Своїм бізнес-партнерам компанія "Леон-Фарм" гарантує:

чесні та прозорі умови контрактів
високу якість виробленої продукції
більш ніж 9-ти річний досвід роботи
індивідуальний підхід до кожного клієнта
 
 

Фармацевтична компанія "Леон-Фарм"
Україна. м.Одеса. 65012, вул. Середнефонтанська 19б, офіс 441
Тел./Факс: +38(048)770-73-77
e-mail: office@leon-farm.com
головна про компанію сертифікати контакти новини леопед леодерм леопор леотранс леофікс леопласт санбант леобант
ТОВ "ЛЕОН-ФАРМ" МАТЕРІАЛИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Всі права захищені. Copyright ©Leon-farm.com.ua 2009-2022