На головну Про компанію Регіони Партнери Де купити? Вакансії Контакти
 
Leon-farm
 
Логотип Леон-Фарм  
leon-farm
 
 

Головна сторінка >> Про компанію "Леон-Фарм" >> Екологічність матеріалів

РОЗРОБКА * ІМПОРТ * ДИСТРИБУЦІЯ ПЕРЕВ'ЯЗУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Екологічність матеріалів

Поведінка людини в природі - це дзеркало його душі.
К. Зелінський

ООдна з головних властивостей екологічних матеріалів - це їх 100% натуральність. Якщо матеріал, застосовуваний у медичних цілях з синтетичних волокон може ускладнювати "дихання" шкіри, створювати благодатний грунт для розселення бактерій і дратувати шкірний покрив, то натуральні волокна володіють повністю протилежними властивостями.

Сировиною для виготовлення натуральних матеріалів звичайно служить бавовна Organic , вирощена без застосування важкої техніки і пестицидів, що допомагає також поліпшити екологію використовуваних земель.

Продукція, що виготовляється компанією "Леон - Фарм" з бавовни (бинт, пластир), відбілюється без використання хімічних препаратів, не містить штучних волокон, а також барвників і ароматизаторів.

Принципам екологічності також відповідають і використовувані компанією "Леон-Фарм" неткані матеріали. Створення нетканих матеріалів стало, мабуть, найбільш перспективним напрямком у медичній галузі. Виробництво нетканих матеріалів у світі за останні 10 років збільшилося майже в 3 рази. Враховуючи їхні особливі властивості, такі як мікропористість і за рахунок цього паропроникність, а також безворсовість полотна, вироби з нетканих матеріалів застосовуються компанією "Леон - Фарм" при виготовленні хірургічних пластирів, стерильних пов'язок, а також пластирів першої медичної допомоги. Особливо важливою особливістю нетканих матеріалів, що застосовуються в основі продукції "Леон-Фарм", є її бар'єрні властивості по відношенню до мікроорганізмів, стерильність, нетоксичність, відсутність місцево-подразнюючих та алергічних ефектів при контакті зі шкірою і слизовою, а також високі абсорбуючі властивості, що є основним елементом в боротьбі з поширенням інфекцій.

Компанією "Леон-Фарм" розроблена нова технологія зигзагоподібного нанесення клейового покриття, завдяки якій повітрообмін шкірних покривів значно збільшується. Ми також пропонуємо своїм клієнтам пластирі з мікроперфорованою клейовою основою. Пластир з такою основою відмінно пропускає повітря та вологу, чим забезпечується процес природної аерації шкіри.

На думку експертів медичної галузі запобігання розповсюдженню інфекцій має вирішальне значення для скорочення смертності і страждань пацієнтів, захисту медичного персоналу в операційних і зведення до мінімуму післяопераційних витрат, що виникають через інфекції.

Якість та безпека продукції компанії "Леон-Фарм" підтверджують міжнародні сертифікати GMP, ISO 9001-2000, європейські стандарти якості EN 46001, сертифікація CE. Вся продукція компанії "Леон-Фарм" відноситься до 1 класу безпеки.
 
 

Фармацевтична компанія "Леон-Фарм"
Україна. м.Одеса. 65012, вул. Середнефонтанська 19б, офіс 441
Тел./Факс: +38(048)770-73-77
e-mail: office@leon-farm.com
головна про компанію сертифікати контакти новини леопед леодерм леопор леотранс леофікс леопласт санбант леобант
ТОВ "ЛЕОН-ФАРМ" МАТЕРІАЛИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Всі права захищені. Copyright ©Leon-farm.com.ua 2009-2022