На головну Про компанію Регіони Партнери Де купити? Вакансії Контакти
 
Leon-farm
 
Логотип Леон-Фарм  
leon-farm
 
 

Головна сторінка >> Про компанію "Леон-Фарм" >> Доступність

РОЗРОБКА * ІМПОРТ * ДИСТРИБУЦІЯ ПЕРЕВ'ЯЗУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Доступність

Цінність продукту не визначається лише його ціною і вартістю.
Костянтин Кушнір

Основне визначення доступності - це можливість для споживача купити продукт відразу ж, без додаткових зусиль, як тільки з'явиться потреба, при цьому мінімально обмежуючи себе в покупці чого-небудь іншого через брак коштів. При цьому основну роль відіграють такі основні показники як ціна і представленість в мережі продажів. Однак, враховуючи ці необхідні показники, доступна продукція також повинна відповідати і стандартам якості.

Продукція компанії "Леон-Фарм" відповідає високим технологічним вимогам, але при цьому ми стежимо і за тим, щоб вона залишалася доступною для всіх. Тим самим ми даємо можливість людям, які користуються нашою продукцією, стати здоровішими, користуючись безпечними і зручними перев'язувальними матеріалами. Якість продукції підтверджують міжнародні сертифікати GMP, ISO 9001-2000, європейські стандарти якості EN 46001, сертифікація CE.

Продукція "Леон-Фарм" представлена в найбільших аптечних мережах України. Медичними представниками компанії постійно ведеться робота з лікарями, а також молодшим медичним персоналом з метою забезпечення всебічного знання нашої продукції, що в свою чергу робить її більш доступною саме в той момент, коли вона найбільше необхідна пацієнтові. Ми завжди готові надати консультації з того чи іншого виду нашої продукції, наочно продемонструвати її переваги та особливості. Турбота про потреби клієнта є основним принципом у роботі нашої компанії. Регулярно проводячи дослідження в області перев'язувальних матеріалів, ми прагнемо використовувати для виробництва своїх пластирів тільки найновітніші світові досягнення, сучасні матеріали, технології та обладнання.

Наші представництварозташовані в найбільших містах України. Ми хочемо, щоб найсучасніші перев'язувальні засобибули доступні будь-якому споживачеві саме в той момент, коли вони йому найбільше необхідні.

"Леон-Фарм" - розумні рішення для Вашого здоров'я!
 
 

Фармацевтична компанія "Леон-Фарм"
Україна. м.Одеса. 65012, вул. Середнефонтанська 19б, офіс 441
Тел./Факс: +38(048)770-73-77
e-mail: office@leon-farm.com
головна про компанію сертифікати контакти новини леопед леодерм леопор леотранс леофікс леопласт санбант леобант
ТОВ "ЛЕОН-ФАРМ" МАТЕРІАЛИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Всі права захищені. Copyright ©Leon-farm.com.ua 2009-2022